1. Новини
  2. / В регіонах
Укропівець Віталій Богданов організував у Херсоні шахматний турнір імені Едуарда Будовича

6 березня 2018, 14:10 В регіонах Роздрукувати

Очільник Херсонського УКРОПу Віталій Богданов організував турнір ім. Едуарда Будовича «Шахові легенди України». У змаганнях взяли участь шахісти з Києва, Херсона та Миколаєва. Загалом – 110 шахістів.

«Приємно, що сьогодні до нас приїздить так багато гравців. Завдяки першому директору шахового клубу Херсона Едуарду Будовичу маємо прекрасну змогу не лише тренувати херсонських шахістів, а й проводити подібні змагання», – наголосив президент Федерації шахів Херсонської області, укропівець Віталій Богданов.

По закінченні турніру «А» призові місця розподілилися таким чином: у загальному заліку І місце посів Еміль Мірзоєв, ІІ місце – Пен Лі Мін, третім став Єгор Богданов; кращий жіночий результат показала Юлія Зінкевич; серед ветеранів перемогу здобув Володимир Воронов, на другій сходинці Олег Буравльов, «бронза» – у Андрія Захарова.

По закінченні турніру «Б» призові місця розділилися наступним чином: у категорії шахістів 2008 р. н. і молодше переможницею стала Поліна Михайлець, друге місце посів Абдула Хамідов, третє і четверте відповідно – Юрій Румянцев і Лев Дурман; у категорії 2010 р. н. і молодше переміг Михайло Каратєєв; серед дівчаток 2008 р. н. і молодше першість здобула Марія Тимченко, другою стала Софія Запорожець, а третьою – Наталія Курешова; серед дівчат 2004 року і молодше переможницею стала Вероніка Фончикова, на другій сходинці Віра Венжинович, на третій – Антоніна Лещук.

Всі переможці отримали від укропівця грошові призи, грамоти та медалі. Віталій Богданов побажав усім учасникам подальшого натхнення та перемог.